خیابان های محبوب در برلین برای خرید

خیابان های محبوب در برلین برای خرید

 برلین یکی از مدرن ترین شهرهای آلمان است. این شهر دائماً در حال توسعه است و برای هر سلیقه ای چیزی برای ارائه دارد.خیابان های طولانی برلین با معماری هایی که تاریخ فرهنگی این شهر را نشان می دهند، شما را به  خرید دعوت میکند.  بوتیک های مد روز، برندهای  مشهور جهان و مغازه های دست دوم حتماً شما را به خرید کردن ترغیب خواهند کرد.

1. Alexanderplatz

الکساندر پلاتز در شمال مرکز تاریخی برلین واقع شده است. برلینی ها، ااین خیابان  را معمولاً «الکس» می نامند. روزانه بیش از 360000 نفر از اینجا بازدید می کنند. در سال 2009، الکس حتی چهارمین مکان شلوغ اروپا بود. در عین حال، یک نقطه محبوب برای گردشگران است. زیرا در اینجا برج تلویزیونی مشهور جهان و ساعت جهانی چشمگیر قرار دارد و می توانید کل شهر را از بالا ببینید. الکس  فرصت‌های خوبی برای خرید ارائه می‌دهد. یکی از معروف‌ترین آنها فروشگاه‌ها در این خیابان "الکسا" است که با نمای قرمزش توجه همه را به خود جلب می‌کند. الکسا دارای حدود 180 مغازه اس ت که  برندهای بین‌المللی نیز آنجا  نمایندگی دارند.یکی دیگر از فروشگاه‌های بزرگ معروف”Galeria Kaufhof” است. فروشگاه بزرگ “Centrum” هم قبلاً در خیابان الکس قرار داشت. این فروشگاه قبل از فروپاشی دیوار برلین مهم‌ترین فروشگاه در شرق برلین بود. امروزه فروشگاه “Centrum”  بازسازی شده و دارای طیف وسیعی از محصولات می‌باشد. از مد گرفته تا فناوری، برندهای متنوعی را ارائه می‌دهد.

شهر برلین

2. Kurfürstendamm

“Kurfürstendamm” یکی از معروف‌ترین خیابان‌ها  برای خرید در برلین است. برلینی‌ها آن را "Ku'damm" می‌نامند. طول این بلوار 3.5 کیلومتر است. در “Rathenauplatz” در “Charlottenburg-Wilmersdorf” آغاز می‌شود. سپس در “Breitscheidplatz” به پایان می‌رسد. در انتهای شرقی،  با یک خیابان پر از مرکز خرید دیگر، به نام  “Tauentzienstrasse” ادغام می‌شود. سپس به خیابان  “Wittenbergplatz” منتهی می‌شود که  فروشگاه بزرگ افسانه‌ای غرب در آنجا واقع شده است.در “Ku'damm” هر چیزی را که برای خرید وجود دارد پیدا خواهید کرد. این شهر مخصوصاً به‌خاطر بوتیک‌های زیبایش شناخته شده است. علاوه بر این، مارک‌های معروف جهانی را می‌توان باقیمت‌های مقرون‌به‌صرفه یافت.در نزدیکی همان خیابان، فروشگاه اصلی “Bikini-Berlin” قرار دارد.خیابان‌های فرعی در امتداد “Kurfürstendam” نیز چیزهای زیادی برای ارائه دارند، همچنین  ساختمان‌های قدیمی زیبا و  کافه‌های دنج شما را به استراحت دعوت می‌کنند.

 خیابانهای برلین

3. Hackescher Markt

منطقه “Hackescher Markt” جذابیت خاصی دارد. خیابان‌های باریک و خانه‌های کم‌ارتفاع فضایی دنجی ایجاد می‌کنند، ازیک‌طرف  این خیابان بازار هفتگی دارد. این خیابان یکی از شیک‌ترین خیابان‌ها برای خرید در  شهر است.در” “Hackesche Höfe  می‌توان یاد برلین قدیم کرد که در مجموع از 9 حیاط تشکیل شده است. مغازه‌های جذاب و برچسب‌های مد در اطراف منطقه ردیف شده‌اند. در “Neue Schönhauser” می‌توانید مدهای روز جوانان را خریداری کنید و اگر در این مسیر هستید، حتماً باید از” “Auguststraße دیدن کنید و از صحنه‌های هنری امروزی در گالری‌های مختلف الهام بگیرید.

 جاهای دیدنی برلین

4. Friedrichstraße

“Friedrichstraße” منطقه مجلل برلین را تشکیل می‌دهد. این خیابان به طول 3.3 کیلومتر در قلب شهر قرار دارد. پس از سقوط دیوار، خیابان فردریش با ساختمان‌های جدید بی‌شماری احیا شد. بوتیک‌های زیبا و فروشگاه‌های بزرگ باشکوه این خیابان زیبا را دیدنی می‌کنند. فروشگاه بزرگ Galeries Lafayette” “سبک مد فرانسوی را با طیف گسترده‌ای از مد، لوازم آرایشی و لوازم جانبی به برلین آورد. طراحان مشهور آخرین مجموعه‌های خود را در اینجا ارائه می‌دهند. اما نه‌تنها برندهای بین‌المللی، بلکه طراحان محلی برلین نیز لباس‌های مد روز را برای خانه مد ایجاد می‌کنند.در کنار آن، «خانه هنر و مد Quartier 206» وسط Passagen Friedrichstadt را تشکیل می‌دهد. نمای آن به سبک  Art-déco-Stil ظریف طراحی شده است. بوتیک‌های منحصربه‌فرد آن شما را به قدم‌زدن دعوت می‌کنند.

دیوار برلین

5. Schloßstraße

“Schloßstraße” بیش از 200000 مترمربع فضای خرید را ارائه می‌دهد؛ بنابراین به بزرگ‌ترین و مهم‌ترین خیابان خرید برلین تبدیل شده است. از لباس و کفش گرفته تا جواهرات و فناوری، تقریباً هر چیزی را می‌توانید در اینجا بخرید. این خیابان بین” “Rathaus Steglitz در جنوب تا “Walther-Schreiber-Platz” در شمال امتداد دارد. اتفاقاً اولین پریمارک برلین هم در آنجا قرار دارد.در مجموع 4 مرکز خرید بزرگ در امتداد Schloßbergstraße” “وجود دارد. ازیک‌طرف انجمن Steglitz وجود دارد. این یکی از اولین مراکز خرید آلمان با سیستم به‌اصطلاح "فروشگاه در فروشگاه" است. فروشگاه بزرگ” “Karstadt و بلوار برلین دقیقاً در کنار آن قرار دارند. این مرکز خرید با حدود 76000 مترمربع، یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید برلین است. آخرین مرکز خرید” “Das Schloss یک تجربه خرید فراموش‌نشدنی را تضمین می‌کند. 

دیدنی های برلین

نویسنده
تیم تحریریه raazgo
تیم تحریریه raazgo

سازمان مشاوره ای مهاجرتی راز با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در امور مهاجرت و با همکاری مجموعه‌ای از بهترین متخصصین مهاجرتی تشکیل شده است. این گروه با شبکه گسترده‌ای از مجموعه های مهاجرتی همکاری می‌کند و می‌تواند تمامی نیازهای شما را در زمینه مهاجرت برآورده کند. تمامی اعضای سازمان مهاجرتی راز اصول اخلاقی حرفه‌ای را با توجه به استانداردهای ‌این حرفه، به عنوان اصول اخلاقی خویش تلقی می‌کنند و رعایت آن را وظیفه همیشگی خود می‌دانند.

فرم درخواست مشاوره
نظرات (0)
دیدگاه خود را برای ما بنویسید
مشاوره رایگان