آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت

images

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت

 آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت

هلدینگ راز برای کسانی که قصد مهاجرت دارند، کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی باهدف افزایش سطح علمی و کسب نمره موردنظر در آزمون‌های بین‌المللی جهت اخذ اقامت کشورهای انگلیسی‌زبان برگزار می‌کند.

تدریس زبان انگلیسی به‌صورت خصوصی یکی از مؤثرترین روش‌ها برای یادگیری زبان است. هلدینگ راز با درنظرگرفتن ویژگی‌های خاص هر زبان‌آموز برنامه آموزشی تدوین کرده و با تأمین پشتیبانی، زبان‌آموز را درکل مسیر آموزش یاری می‌کند، با این روش تدریس زبان‌آموز زودتر به نتیجه دلخواه می‌رسد.

 آموزش زبان انگلیسی توسط اساتید باتجربه و مسلط به نحوهٔ برگزاری آزمون‌های بین‌المللی با استفاده از به‌روزترین متدها هم به‌صورت آنلاین و هم به‌صورت حضوری در محیطی آرام برگزار می‌شود.

ویژگی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی هلدینگ راز:

  • تقویت تمام مهارت‌های 4گانه زبان انگلیسی
  • استفاده از شیوهٔ نوین آموزش باکیفیت بالا
  • آموزش تکنیک‌ها و فنون امتحان آیلتس و تافل
  • آموزش تخصصی مکالمه برای شرکت در مصاحبه‌های کاری و سفارت
  • طرح درس اختصاصی (دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی متناسب برنامه مهاجرتی و هدف شما)
  • دوره‌های آموزشی به‌صورت فشرده
  • برگزاری کلاس‌ها هم به‌صورت آنلاین و هم به‌صورت حضوری

 

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دوره‌های آموزش خصوصی زبان هلدینگ راز آموزش هدفمند زبان انگلیسی به متقاضیان است. ازآنجا که دوره‌های خصوصی زبان انگلیسی به‌صورت اختصاصی برای متقاضیان مهاجرت برگزار می‌شود، هلدینگ راز با استفاده از کادر مجرب زبان‌آموز را به طور کامل بسته به نوع برنامه مهاجرتی موردنظر برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مثل تافل و آِیلتس و مصاحبه‌های کاری، مصاحبه با سفارت آماده می‌کند و به هر فرد متناسب با هدفی که دارد تدریس داده می‌شود، به طور مثال اگر متقاضی قصد مهاجرت کاری و یا زندگی در یک کشور انگلیسی‌زبان را دارد شما را برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مثل آیلتس جنرال و اگر قصد مهاجرت تحصیلی دارید شما را برای دریافت نمره موردنظر در آزمون آیلتس آکادمیک باتوجه‌به آخرین تغییرات سؤالات آزمون‌های بین‌المللی آماده می‌سازند.

لذا هدف و برنامه تدریسی دوره بسته به نیاز هر زبان‌آموز و پس از مشاوره مهاجرتی و تعیین سطح دقیق زبان انگلیسی مختص همان فرد تعیین می‌گردد در نتیجه دوری‌های آموزشی کاملاً شخصی‌سازی‌شده جهت کسب نتیجه دلخواه در سریع‌ترین زمان برنامه‌ریزی می‌شوند.

این ویژگی دوره‌های آموزشی هلدینگ راز یعنی هدف‌دار بودن باعث ایجاد انگیزه و تسریع یادگیری می‌شود همچنین با برگزاری کلاس‌ها به‌صورت خصوصی ازآنجاکه فقط یک زبان‌آموز در کلاس حضور دارد استاد مربوطه فقط بر روی نقاط ضعف ایشان تمرکز خواهد کرد سرعت یادگیری بیشتر و از اتلاف وقت زبان‌آموز جلوگیری می‌شود و بازدهی کلاس به حداکثر خواهد رسید.

اساتید در ابتدا با امتحان‌های مختلف سطح زبان شما را ارزیابی می‌کنند، نقاط ضعف را تشخیص می‌دهند و تدریس را گام‌به‌گام بر اساس سطح شما پیش می‌برند تا نقاط ضعف را از بین ببرند، منابعی که در دوره‌های هلدینگ راز آموزش داده می‌شوند به‌روزترین منابعی است که در آموزشگاه‌های خارجی کشورهایی مانند کانادا در حال تدریس می‌باشند.

امکان برگزاری دوره‌ها به‌صورت آنلاین از ویژگی‌های دیگر این دوره‌های آموزشی راز است؛ بسیاری علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی بخصوص متقاضیان مهاجرت وقت و فرصت کافی برای استفاده از کلاس‌های سنتی و حضوری را ندارند. همچنین کمبود آموزش تخصصی بین‌المللی مانند آیلتس در شهرستان‌ها و مناطق دور از تهران بعضاً باعث شده متقاضیان مهاجرت با مشکلات عدیده‌ای در آموزش درست و مؤثر زبان جهت گرفتن نتیجه دلخواه مواجه شوند. تیم آموزش آنلاین باهدف به‌کارگیری ایده‌های نو روش‌های نوین آموزش زبان انگلیسی تأسیس شده است.

در صورت تمایل به ثبت‌نام در دوره خصوصی با 88514470-021 تماس بگیرید.

چگونه در آزمون آیلتس نمره 7+ کسب کنیم؟

یکی از راه هایی که به شما در کسب نمره 7+ در آزمون آیلتس بخصوص رایتینگ کمک می نماید وسعت بخشیدن دایره لغات و استفاده صحیح از phrasal verbs است. در این ویدئو نگاهی به ده phrasal verbs مهم می اندازیم.

9راهکار مهم برای اجتناب از Wordiness & Redundancy در رایتینگ آیلتس

9راهکار مهم برای اجتناب از Wordiness & Redundancy در رایتینگ آیلتس که به شما در کسب نمره 7+ در تسک 2 رایتینگ بسیار کمک میکند.

چگونه در3 جمله برای انواع مختلف تسک 2 رایتینگ introduction بنویسیم

نظرات (0)
دیدگاه خود را برای ما بنویسید
مشاوره رایگان