آموزش زبان فرانسوی برای مهاجرت

images

آموزش زبان فرانسوی برای مهاجرت

هلدینگ راز پس از سال‌ها فعالیت در زمینهٔ مشاوره مهاجرت به کانادا ترکیه و اروپا با افتخار اعلام می‌کند که اقدام به گسترش کلاس‌های زبان فرانسه در این مجموعه کرده است. ازآنجایی‌که این زبان چهارمین زبان بزرگ اتحادیه اروپا است یادگیری آن برای سفر و زندگی در کشورهای اروپایی که زبان رسمی یا زبان دوم بسیاری از آن‌ها و حتی زبان اول برخی از استان‌های کانادا ازجمله کبک است می‌تواند امری بسیار مهم تلقی شود.

 از دیگر دلایل اهمیت یادگیری زبان فرانسوی می‌توان به افزایش متقاضیان مهاجرت به کشورهای فرانسوی‌زبان از جمله کانادا، فرانسه و بلژیک در بین ایرانیان اشاره کرد. جهت اخذ اقامت، تحصیل و اشتغال به کار شما ممکن است نیاز به ارائه مدرک زبان فرانسوی داشته باشید؛ این مدرک امکان تحصیل در دانشگاه‌های مطرح، مهاجرت کاری و زندگی در این کشورها را برای شما فراهم می‌سازد.

ما در هلدینگ رازشمارا در پروسهٔ یادگیری زبان فرانسه از سطح مبتدی تا پیشرفته و آمادگی برای آزمون‌های فرانسه شامل،DALF, DELF, TEF, TCF جهت گرفتن نمره دلخواهتان یاری می‌رسانیم. 

مزایا شرکت در دوره‌های آموزشی زبان فرانسوی هلدینگ راز:

  • آموزش فرانسوی با استفاده از روش‌های نوین و منابع بین‌المللی
  • امکان برگزاری کلاس‌ها به‌صورت آنلاین و حضوری در محیطی مناسب و آرام جهت آموزش
  • بهره‌مندی از اساتید مجرب و مسلط به زبان فرانسوی
  • آماده‌سازی زبان‌آموز جهت شرکت در آزمون‌های زبان فرانسه و مصاحبه‌های سفارت
  • برگزاری دوره‌ها فقط به‌صورت خصوصی جهت افزایش بازدهی و صرفه‌جویی در زمان

اساتید ما در هلدینگ راز با آگاهی از به‌روزترین روش‌های تدریس زبان فرانسه و روش‌های آمادگی آزمون‌ها، زبان‌آموزان را گام‌به‌گام راهنمایی و پشتیبانی می‌کنند. ازآنجا که این زبان جزئیات گرامری بیشتری نسبت به زبان انگلیسی دارد برگزاری کلاس‌ها به‌صورت خصوصی باعث افزایش تمرکز روی نقاط ضعف و قوت زبان‌آموز و افزایش بازدهی کلاس جهت کسب بهترین نتیجه در مدت‌زمان کمتری می‌شود. همچنین با امکان استفاده از دوره‌های آنلاین هلدینگ راز در هر شهری که باشید می‌توانید به کلاس‌ها دسترسی داشته باشید و اتلاف زمان و هزینه‌های رفت‌وآمد جلوگیری کنید.

هلدینگ راز در تمام مراحل از آموزش زبان تا مهاجرت همواره همراه شماست تا بهترین نتیجه را در کمترین زمان کسب کنید و به موفقیت برسید.

برای اطلاع از جزئیات دوره‌های خصوصی آموزش زبان فرانسوی و وقت مشاوره تماس بگیرید. 02188514470

نظرات (0)
دیدگاه خود را برای ما بنویسید
مشاوره رایگان