آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

images

آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

هلدینگ راز دوره‌های آموزش زبان آلمانی به‌صورت خصوصی ویژه متقاضیان مهاجرت به کشورهای آلمانی‌زبان مثل آلمان، اتریش، سوئیس، بلژیک، لوکزامبورگ را برگزار می‌کند.

آلمانی بعد از انگلیسی پرگویش‌ترین زبان در اروپا است، بیش از 95 میلیون نفر در کشورهای اروپایی به زبان آلمانی صحبت می‌کنند. باتوجه‌به گسترش مهاجرت به کشورهای اروپایی آلمانی‌زبان که به دلایل مختلفی از جمله زندگی، تحصیل، اشتغال به کار انجام می‌شود، یادگیری زبان آلمانی برای مهاجران ضروری است.

یادگیری زبان آلمانی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند اهمیت زیادی دارد ازاین‌رو هلدینگ راز سعی کرده با برگزاری دوره‌های آموزش زبان آلمانی مهاجرت به کشورهای آلمانی‌زبان را برای شما آسان کند تا در کمترین زمان به‌صورت حرفه‌ای نتیجه دلخواه و مدرک موردنظر را کسب کنید.

مزایا شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی هلدینگ راز:

 • امکان برگزاری دوره هم به‌صورت حضوری در محیطی مناسب و مجهز برای آموزش و هم به‌صورت آنلاین بنا بر درخواست زبان‌آموز
 • برگزاری دوره‌ها فقط به‌صورت خصوصی جهت تسریع زمان یادگیری و بالابردن کیفیت آموزش
 • آموزش اصولی با استفاده از بهترین منابع و متدهای آموزشی زبان آلمانی
 • آشنایی زبان‌آموز با نحوه سؤالات و آماده‌سازی برای شرکت در آزمون‌های مورد تأیید سفارت آلمان
 • امکان مهاجرت به کشورهای المانی زبان پس از اخذ مدرک

طبق باور عموم یادگیری زبان آلمانی دشوار است ولی این زبان از نظر سختی یادگیری در سطح متوسط قرار دارد .دوره‌های هلدینگ راز، زبان آلمانی را گام‌به‌گام از مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش می‌دهد.

ازآنجاکه زبان آلمانی قوانین و قواعد زیادی دارد و معمولاً افراد هیچ زمینه ذهنی در مورد آن ندارند اساتید نقش مهمی در ایجاد علاقه و آموزش این زبان دارند، اساتید هلدینگ راز با تدریس زبان آلمانی به روش نوین و به‌صورت اصولی شما را برای شرکت در آزمون‌های مورد تأیید سفارت آلمان آماده می‌کنند و در تمامی مراحل پشتیبانی‌های لازم را به زبان‌آموزان ارائه می‌دهند.

کشور آلمان یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیان است، از علل محبوبیت این کشور برای مهاجرت می‌توان به امکان تحصیل رایگان در دانشگاه‌های برتر دنیا و اقتصاد قوی و جذب نیروی کار متخصص در کشور آلمان اشاره کرد. ازاین‌رو برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در این کشور یا مهاجرت کاری دارند یادگیری زبان آلمانی ضروری است چون بسته به روش مهاجرتی معمولاً نیاز به ارائه مدارکی جهت اثبات تسلط کافی به زبان آلمانی دارید.

هلدینگ راز در تمام مراحل از آموزش زبان تا مهاجرت همواره همراه شماست تا بهترین نتیجه را در کمترین زمان کسب کنید و به موفقیت برسید.

برای اطلاع از جزئیات دوره‌های خصوصی آموزش زبان آلمانی و وقت مشاوره تماس بگیرید. 02188514470

حروف الفبا - آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

درس اول - آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

درس دوم - آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

درس سوم - آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

جهت شرکت در کلاسهای خصوصی زبان آلمانی تماس بگیرید 02188514470

درس چهارم - آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

فیلم آموزشی آلمانی Nicos Weg (بخش اول)

فیلم آموزشی آلمانی Nicos Weg (بخش دوم)

درس پنجم - آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

نظرات (1)
 • پاسخ
  مرسل
  1401-03-20

  آموزش آلمانی سطح A1

دیدگاه خود را برای ما بنویسید
مشاوره رایگان