آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

images

آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت

 آموزش زبان آلمانی از پایه تا پیشرفته  ویژه  مهاجرت

هلدینگ راز  موسسه‌ای مهاجرتی- آموزشی  می‌باشد  که در زمینه مهاجرت به کشور های مختلف از جمله آلمان، کانادا، ترکیه و غیره  فعالیت  انجام میدهد. در مجموعه راز علاوه بر خدمات مهاجرتی، خدامات آموزشی به صورت حضوری، آنلاین و به شما ارائه می گردد. آلمانی بعد از انگلیسی پرگویش‌ترین زبان در اروپا است، بیش از 95 میلیون نفر در کشورهای اروپایی به زبان آلمانی صحبت می‌کنند. باتوجه‌به گسترش مهاجرت به کشورهای اروپایی آلمانی ‌زبان که به دلایل مختلفی از جمله زندگی، تحصیل، اشتغال به کار انجام می‌شود، یادگیری زبان آلمانی برای مهاجران ضروری است.

این مجموعه با تمرکز به نیازهای آموزشی در حوزه زبان آلمانی و با همکاری با اساتید و مربیان برجسته در این حوزه با برگزاری دوره‌های متنوع آموزش زبان آلمانی در سطوح مختلف  سهم قابل ملاحظه‌ای را در آموزش این زبان به خود اختصاص دهد. 

با توجه به اینکه در سال‌های اخیر گرایش به یادگیری زبان آلمانی به مقاصد مختلفی از جمله مهاجرت تحصیلی ، جستجوی شغلی، پیوست به خانواده و همچنین گسترش تبادلات اقتصادی، فرهنگی، علمی و دانشگاهی با کشورهای آلمانی زبان مثل  آلمان، اتریش، سوئیس، بلژیک، لوکزامبورگ  اگسترش یافته است، لذا یاد گیری زبان آلمانی یکی از رکن اصلی مهاجرت به کشورهای آلمانی زبان می باشد. در هلدینگ راز دوره‌های زبان آلمانی به صورت  خصوصی، گروهی ، آنلاین و حتی آفلاین به صورت ویدئو های آموزشی ، دوره‌های آمادگی آزمون‌های استاندارد بین المللی، کارگاه‌های آموزشی با تمرکز بر تقویت مهارت‌های مکالمه به صورت بحث آزاد یا آمادگی جهت مصاحبه های شغلی از جمله خدمات آموزشی هستند که هلدینگ راز با در اختیار گرفتن اساتید مجرب و با استفاده از روش‌های آموزشی روز آمد به ارائه آنها اهتمام ورزیده‌است. طبق باور عموم یادگیری زبان آلمانی دشوار است ولی این زبان از نظر سختی یادگیری در سطح متوسط قرار دارد .دوره‌های هلدینگ راز، زبان آلمانی را گام‌به‌گام از مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش می‌دهد.

برای اطلاع از جزئیات دوره‌های خصوصی آموزش زبان آلمانی و وقت مشاوره تماس بگیرید.

هلدینگ راز در تمام مراحل از آموزش زبان تا مهاجرت همواره همراه شماست تا بهترین نتیجه را در کمترین زمان کسب کنید و به موفقیت برسید.

مزایا شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی هلدینگ راز:

 • امکان برگزاری دوره هم به‌صورت حضوری در محیطی مناسب و مجهز برای آموزش و هم به‌صورت آنلاین بنا بر درخواست زبان‌آموز
 • برگزاری دوره‌ها فقط به‌صورت خصوصی جهت تسریع زمان یادگیری و بالابردن کیفیت آموزش
 • آموزش اصولی با استفاده از بهترین منابع و متدهای آموزشی زبان آلمانی
 • آشنایی زبان‌آموز با نحوه سؤالات و آماده‌سازی برای شرکت در آزمون‌های مورد تأیید سفارت آلمان
 • امکان مهاجرت به کشورهای المانی زبان پس از اخذ مدرک

 

 


 
دوره های زبان آلمانی: 

 دوره های زبان آلمانی شامل سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته می باشد که در ذیل به طور کامل در مورد آن توضیح داده شده است. 

 • سطوح مقدماتی شامل A1 و A2 

  سطح A1:
در این سطح متقاضی می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی را که در رابطه با نیاز های عمومی و مشخصی می باشد را درک کرده و استفاده نماید . همچنین متقاضی قادر خواهد بود تا خود را معرفی نماید و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید .


  
سطح A2:
متقاضی این سطح می تواند بعد از اتمام این سطح کلماتی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص-مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف- را به خوبی درک نماید و در موقعیت های ساده و معمول منظور خود را بیان نماید.

 

 • سطوح میانی شامل B1 و B2

 سطح B1:
متقاضی این سطح می تواند بعد از این دوره آموزشی در صورت به کارگیری زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا ، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور آلمان با آن برخورد می نماید ، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود ، صحبت نماید.

  سطح B2:
در این سطح متقاضی می تواند نکات اصلی متون دشوار در مورد مطالب مشخص را درک نماید و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را پیگیری نماید. به عنوان مثال می تواند در یک کلاس درس به زبان آلمانی شرکت کند و متوجه گفت و گو ها شود. همچنین متقاضی توانایی آن را خواهد داشت تا بدون آمادگی قبلی، روان و پیوسته صحبت نماید . به گونه ای که یک گفتگوی عادی با فردی که زبان مادریش است، بدون هیچ مسئله ای برای هر دو طرف به راحتی امکان پذیر باشد.

 • سطوح پیشرفته شامل C1 و C2
    
  سطح C1:
  در این سطح متقاضی می تواند متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا را درک نموده و مواردی را که به اختصار مورد اشاره واقع شده اند را درک نماید. همچنین داوطلب می تواند بدون هیچ گونه آمادگی ، روان صحبت نماید بدون اینکه در جستجوی معنی لغتی بگردد.
    
  سطح C2:
  در این سطح از دوره زبان آلمانی متقاضی آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می شود. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را پیوسته بیان نماید.
 • مدرک زبان آلمانی

بعد از گذراندن این دوره ها، جهت کسب مدرک  باید در آزمون های معتبر که شامل آزمون  گوته و   ÖSD  می باشد، شرکت کرده و  مدرک مورد تایید سفارت را تهیه نمایند. 

در کشور ایران، امتحانات سطح B پرطرفدار است . افرادی که قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند معمولا داوطلب آزمون زبان آلمانی در این سطح هستند. هر کدام از دانشگاه های آلمان با توجه به رتبه بندی و شرایط خود از هر داوطلب ، مدرک B1  یا B2 را می خواهند . البته بیشتر دانشگاه های آلمان مدرک زبان آلمانی B2 را می خواهند . چون این آزمون بسیار پر طرفدار است ، تقریبا هر ماه در کشور و موسسات معتبر برگزار می شود و نمرات آن توسط دانشگاه های آلمانی معتبر است . از آنحایی که مدرک B2 زبان آلمانی برای داشتن ویزای آلمان اجباری است بنابراین متقاضیان مدرک B2 بیشترین جمعیت متقاضیان زبان آلمانی را در ایران تشکیل می دهند.

کشور آلمان یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیان است، از علل محبوبیت این کشور برای مهاجرت می‌توان به امکان تحصیل رایگان در دانشگاه‌های برتر دنیا و اقتصاد قوی و جذب نیروی کار متخصص در کشور آلمان اشاره کرد. ازاین‌رو برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در این کشور یا مهاجرت کاری دارند یادگیری زبان آلمانی ضروری است چون بسته به روش مهاجرتی معمولاً نیاز به ارائه مدارکی جهت اثبات تسلط کافی به زبان آلمانی دارید.

هلدینگ راز در تمام مراحل از آموزش زبان تا مهاجرت همواره همراه شماست تا بهترین نتیجه را در کمترین زمان کسب کنید و به موفقیت برسید. همچنین میتوانید با دوره های آموزشی کتاب منشن و کتاب اشتارتن ویر اختصاصی هلدینگ رازهمراه باشید.

برای اطلاع از جزئیات دوره‌های خصوصی آموزش زبان آلمانی و وقت مشاوره تماس بگیرید. 02188514470

حروف الفبا : انواع صداها و حروف و ترکیب آنها یاد میگیریم.

درس اول : سلام، من نیکول هستم ؟ Hallo! Ich bin Nicoleدر این درس یاد میگیریم که  اسم خودمان و همچنین محل اقامت مان را بگیم. و با دیگران احوال پرسی کنیم.

درس دوم : من خبرنگار هستم. Ich bin Jornalistinدر این درس یادمیگیریم درباره شغل مان، محل اقامت و سن مان صحبت کنیم.

درس سوم : اون مادر من هست. Das ist meine Mutterدر این درس ما با هم یاد میگیریم که درباره خانوادتان صحبت کنید و اینکه به چه زبان هایی مسلط هستید و  می توانید از آنها استفاده کنید. 

جهت شرکت در کلاسهای خصوصی زبان آلمانی تماس بگیرید 02188514470

درس چهارم: میز زیبا است. Der Tisch ist schönدر این درس ما با هم یاد میگیریم که معنی لغات را به آلمانی بپرسیم و بتوانیم آنها را توصیف کنیم. در کنار این موضوع، با هم آرتیکل ها یاد میگیریم که از گرامر های بسار مهم و بنیادی در زبان آلمانی هستند.

فیلم آموزشی Nicos Weg : قسمت اول : مرور لغات و اصطلاحات درس 1 تا 3

فیلم آموزشی Nicos Weg : قسمت دوم : مرور لغات و اصطلاحات درس 3 تا 6

درس پنجم : اون چی هست ؟ او یک F هست. Was ist das? Das ist ein Fاین درس ادامه درس چهارم هست و شما تعداد بیشتری لغات کاربردی می آموزید. همچنین در ادامه گرامر آرتیکل های نامشخص را با هم یاد می گیریم. 

نظرات (1)
 • پاسخ
  علی ترابی
  1402-05-01

  دستتون درد نکنه خدا خیرتون بده واقعا دمتون گرم

دیدگاه خود را برای ما بنویسید
مشاوره رایگان